Naujienos

IN & OUT CLEANER

2013-05-14

IN & OUT CLEANER with NEXGEN™ technology –tai naujas revoliucinis dyzelinis priedas.

 

Tai naujos kartos dvejopo poveikio profesionalus priedas:

  1. Xenum Nexgen™ technologija — kompleksiškai valys išmetamąją sistemą: retųjų metalų nano dalelės kartu su kuru patenka į degimo kamerą ir sudaro dujų mišinį, kuris yra išmetamosios sistemos valymo procesų katalizatorius. Išvalomas dyzelino kietųjų dalelių DPF/FAP filtras, turbinos sparnuotes, turbinos geometrija, ir atsinaujina variklio galia.
  2. Inžektorinės sistemos aktyvaus valymo nepalyginamas efektyvumas pasiekiamas plovimo agentais, įeinančiais į priedo sudėtį. Šie plovimo agentai išvalo, sutepta, pašalina nuosėdas ir drėgmę visoje kuro sistemoje: kuro bake ir kuro siurblyje, aukšto slėgio siurblyje ir vožtuviniame kuro slėgio reguliatoriuje, „common rail“ ir purkštukuose. Plačiau

JLM Skystis dyzelinių variklių dalelių filtrui valyti

2013-05-04

JLM Skystis dyzelinių variklių dalelių filtrui valyti

 

 

Aprašymas

 

Tai skystis, kurį dirbtuvėse į specialų rezervuarą, esantį Jūsų automobilyje ( "Citroen", "Peugeot", "Fiat", "Ford" ir daugelyje kitų automobilių gamintojų dyzeliniuose varikliuose) gali supilti tik kvalifikuotas mechanikas. "JLM PAT" skystis yra kuro katalizatorius, skirtas pakeisti dyzelinio variklio suodžių dalelių filtro priedą, padedantį regeneruoti keleivinių ir krovininių dyzelinių automobilių suodžių dalelių filtrą.

Plačiau

PRISTATOME  NAUJĄ  PREKIŲ  GRUPĖ

2013-04-10

DPF (FAP) FILTRAI.

 

Mūsų  prekių  asortimentas  pasipildė nauja prekių grupe - automobilio išmetimo sistemos suodžių filtrai (DPF-FAP). Mūsų įmonės darbuotojai padės Jums išsirinkti tinkamą suodžių filtrą. Jums pageidaujant, autoserviso darbuotojai, Jūsų automobilio seną sugedusį suodžių filtrą pakeis nauju. Jei šiuo metu, mūsų sandėliuose, nerasite Jūsų automobiliui tinkamo suodžių filtro, mes galime užsakyti iš mūsų gamintojo, kurio asortimente yra daugiau kaip 100 skirtingų (FAP-DPF) suodžių filtrų. Užsakyta prekė į mūsų sandėlius atvežama per 10-14 dienų.

DYZELINO KIETŲJŲ DALELIŲ FILTRUS (DPF): Išvalyti o ne keisti

2013-04-10

Ekonomiškas problemos sprendimas, užsikišusiems dyzelino kietųjų dalelių filtrams(DPF).


Rentabilų sprendimą sukūrė ir užpatentavo bendrovė TUNAP - tai suodžių valiklio tirpalas. Šis tirpalas gali būti naudojamas išvalyti užsikimšusį dyzelino dalelių filtrą (DPF) dėl to nėra poreikio pakeisti filtrą nauju, ankščiau tai buvo būtina.
Valymo tirpalas yra švirkščiamas per esamas kiaurymes, tiesiogiai ant kietųjų dalelių filtro(DPF), tai ištirpdo susikaupusius suodžius. Galiausiai, kai regeneravimo programa paleidžiama rankiniu būdu, suodžiai sudeginami išmetimo sistemoje. Naujas TUNAP rinkinys susideda iš tirpalo suodžių valymui ir praplovimo koncentrato. Jei automobilis su dyzeliniu varikliu eksploatuojamas mieste , tai visų pirma važiuojama trumpais atstumais, dyzelino dalelių filtras(DPF) išmetimo sistemoje, niekada arba retai įkaista pakankamai iki temperatūros, kad sudegintų suodžius.

Plačiau

3D ratų suvedimo stendas

2013-04-10

Stendas

Nuo š.m. balandžio 10 dienos pradejome ratų suvedimą dayti su 3D stendu LAUNCH X-712.