Asortimentas

auto dalys2Mūsų klientams turime pasiūlyti įvairių gamintojų duslintuvus ir jų montavimo priedus. Taipogi esame JX NIPPON OIL & ENERGY Oficialus ENEOS alyvos platintojas Panevėžio regione http://www.youtube.com/watch?v=vGEndcyD89E#t=54 . Turime sudarė sutartis su didžiausiais autodalių tekėjais ir turime galimybe pasiūlyti mūsų klientams platų autodalių pasirinkimo asortimentą. Prekiaujame aušinimo, langų plovimo, stabdžių skysčiais.

Sankaba, sankabos keitimas

sankaba2Sankaba – Reikėtų pradėti nuo to, kad automobilio variklio galią ratams perduodama greičių dėžėj būtent sankabos dėka. Sankaba skirta trumpam laikui atjungti transmisiją nuo veikiančio va­riklio, ir po to sklandžiai juos sujungti. Transmisija atjungiama sustabdant au­tomobilį arba perjungiant pavaras.

Plačiau

Išmetimo sistemos – duslintuvų remontas

151153

Dažnai tenka girdėti gatvėse didelį triukšmą keliančius automobilius su netvarkingą išmetimo sistemą ar prakiurusiu duslintuvu. Netvarkinga išmetimo sistema įtakoja tiek važiavimo komfortą, tiek kuro sąnaudas, todėl patartina sistemą kuo skubiau sutvarkyti – galime pasiūlyti esamos išmetimo sistemos tvarkymą, naujų detaliu keitimą ir visapusišką išmetimo sistemos ir duslintuvų remontą ir tvarkymą kad ir koks jis būtų sudėtingas.

Plačiau

Važiuoklės ir pakabos remontas

vaziuokle1Pagrindinės automobilio dalys yra važiuoklė ir pakaba. Tai nėra tiesiog ratai ar stabdžiai, jie apima kur kas platesnę detalių, bei gedimų sferą: remontuojamos ir keičiamos dalys – amortizatoriai , spyruoklės, vairo traukės, vairo traukių antgaliai ir apsauginės gumos, svirtys, stabdžių kaladėlės , stabdžių cilindriukai, stabdžių suportai, keičiami ir presuojami šarnyrai, sailenblokai,  pusašiai, ratų guolių keitimas, granatų keitimas, apsauginių granatos gumų keitimas, amortizatorių atraminių guolių keitimas, keičiami ir remontuojami stabilizatoriai ir kitos važiuoklės, stabdžių, bei pakabos dalys.

Automobiliu remontas

auto remontas3Mūsų įmonė automobilių remontų užsiima jau virš 12metų. Pradėjome nuo specializacijos duslintuvų  srityje . Greitėjantis gyvenimo tempas ir nuolatinė laiko stoka padarė mūsų turimus automobilius neatsiejamus nuo mūsų kasdienybės. Kadangi tai mūsų kasdienybės dalis, tai ji ir pakoregavo mūsų teikiamas paslaugas. Šio metu mes teikime ne tik duslintuvų, katalizatorių taisymo/keitimo paslaugas bet dar važiuoklės, pavaros ir pakabos, stabdžių sistemos taisymo/keitimo paslaugas, ratų montavimą balansavimą.

Plačiau