CVT Fluid Fully Synthetic

Kaina: 50 Lt

ENEOS CVT  yra aukščiausios kokybės 100% sintetinė alyva skirta nuosekliosios kaitos transmisijoms.  Alyva gaminama iš labai aukštos kokybės sintetinių bazinių alyvų ir kruopščiai parinktų priedų, įskaitant trinties modifikatorius, oksidacijos ir korozijos inhibitorius, klampos rodiklius gerinančių medžiagų. ENEOS CVT yra gerai subalansuota alyva, specialiai sukurta japoniškų automobilių pavarų dėžėms su metaliniais perdavimo diržais.

 

 

Anotacija

ENEOS CVT  yra aukščiausios kokybės 100% sintetinė alyva skirta nuosekliosios kaitos transmisijoms

 

Apžvalga

ENEOS CVT yra aukščiausios kokybės 100% sintetinė alyva skirta nuosekliosios kaitos transmisijoms. Alyva gaminama iš labai aukštos kokybės sintetinių bazinių alyvų ir kruopščiai parinktų priedų, įskaitant trinties modifikatorius, oksidacijos ir korozijos inhibitorius, klampos rodiklius gerinančių medžiagų. ENEOS CVT yra gerai subalansuota alyva, specialiai sukurta japoniškų automobilių pavarų dėžėms su metaliniais perdavimo diržais.

 

Savybės

 

Tinkamumas

Tinka visoms CVT (nuosekliosios kaitos) transmisijoms su metaliniais perdavimo diržais. Netinka toroidinėms arba sauso tipo CVT transmisijoms.