Premium Multi 15W40

Kaina: 6,08 eur/l 21 Lt

Apie produktą

 

ENEOS Premium Multi 15W40 yra variklio alyva, sukurta pagal naujausias alyvos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų išmetimo normas. Ji atitinka visus galiojančius Europos, Amerikos ir Japonijos dyzeliną ir benziną naudojančių alyvų kokybės reikalavimus. Ši alyva ypač tinkama naudoti sunkiuosiuose dyzeliniuose varikliuose (sunkvežimiai, autobusai ir statybos mašinos), bet taip pat gali būti naudojama ir benzininiams, LPG ir lengviesiems dyzeliniams varikliams , su ar be turbokompresoriumi ir (arba) katalizatoriumi. Taigi, tai yra puiki alyva mišriems parkams. Ši alyva yra ideali mišrų auto-parką turintiems klientams dėl ilgesnio alyvos keitimo intervalo. Ji atitinka naujausias griežtas normas dėl nuosėdų ant stūmoklio galvutės, viršutinio stūmoklio žiedo ir likusių stūmoklio dalių.

 

 

Anotacija

 

ENEOS Premium Multi 15W40 yra variklio alyva, sukurta pagal naujausias alyvos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų išmetimo normas. Ji atitinka visus galiojančius Europos, Amerikos ir Japonijos dyzeliną ir benziną naudojančių alyvų kokybės reikalavimus. Ši alyva ypač tinkama naudoti sunkiuosiuose dyzeliniuose varikliuose (sunkvežimiai, autobusai ir statybos mašinos), bet taip pat gali būti naudojama ir benzininiams, LPG ir lengviesiems dyzeliniams varikliams , su ar be turbokompresoriumi ir (arba) katalizatoriumi.

 

Specifikacija

 

  • Renault RD, RLD, RLD-2
  • ZF TE-ML 02C/03A/04B/04C/07C
  • Mack: EO/M PLUS
  • Cat ECF-1/ECF-2
  • Deutz DQC-II
  • Skoda-Liaz 258-3

 

Tinkamumas

 

Skirta dyzeliniams sunkvežimių varikliams, taip pat lengviesiems dyzeliniams, benzininiams ir LPG varikliams su/be turbokompresoriais ir (arba) katalizatoriais.